KONST / Litografier / Färglitografi 11654209
*
nr 1165 4209
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, 251/375, motivet: 37x53 ca
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 19:51:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 08:37:27
1
2.800 kr
25/2 17:38:35
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv svensk konstnär sverige östermalm östermalms saluhall östermalmshallen
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 1165 4209
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen, 251/375, motivet: 37x53 ca
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/2 08:37:27 | 1 | 2.800 kr |
25/2 17:38:35 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv svensk konstnär sverige östermalm östermalms saluhall östermalmshallen
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47